Tüüp 10T, Otsa klamber avatud põhjaga Ø21,3 mm
Tootekood: NKL010TA
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Ühik: tk
Laoseis: Tellimisel
Tarneaeg: 1-2 nädalat
Hind:
3,18 €
hind käibemaksuga 3,88 €
Sobib näiteks keskmiste riiuliplaatide kinnitamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Sarnased tooted
Ümartoru tsingitud D=21.3mm seinapaksus 2.0 mm
maksimaalne profiili pikkus 6 m.
kulleriga saatmisel maksimaalne pikkus 2m!
Tootekood: ST213
, Laoseis: Laos
8,20 €
Ümartoru D=21,3mm
seinapaksus 2 mm
must pulbervärvitud
maksimaalne profiili pikkus 2m
seinapaksus 2 mm
must pulbervärvitud
maksimaalne profiili pikkus 2m
Tootekood: STBZ213
, Laoseis: Tellimisel
11,48 €
Nurga klamber (90º), mida kasutatakse sageli keskmiste reelingute nurga moodustamiseks. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL020A
, Laoseis: Laos
, Tarneaeg: 1-2 nädalat
3,40 €
4-suunaline klamber, mida kasutatakse konstruktsioonide valmistamiseks. Vertikaaltorule saab kinnitada 4 horisontaalset toru, mis on üksteisega risti. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL026A
, Laoseis: Tellimisel
, Tarneaeg: 1-2 nädalat
6,65 €
Käsipuude ja konstruktsioonide kinnitamiseks seintele. Klambrid on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidavad, korrosioonikindlad ja pika kasutuseaga. Vastavad TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL034A
, Laoseis: Tellimisel
, Tarneaeg: 1-2 nädalat
2,78 €
Nurkklamber (90°) ühendab kaks toru 90° nurga alla. Klamber on valmistatud kuumtsingitud tempermalmist, vastupidav, korrosioonikindel ja pika kasutuseaga. Vastab TÜV nõuetele.
Tootekood: NKL006A
, Laoseis: Laos
, Tarneaeg: 1-2 nädalat
3,13 €